Victoria Boutenko – warsztaty zachęcające do surowej diety – virven

Dieta raw food cieszy się dużą popularnością wśród osób preferujących zdrowy styl życia. Niezwykle docenianą kobietą w tej dziedzinie jest Victoria Boutenko.

virven

Zwolenniczka surowej diety Victoria Boutenko zaczęła ją stosować wraz z całą swoją rodziną w styczniu 1994 roku, kiedy to cała rodzina borykała się ze złym stanem zdrowia. Mąż chorował na nadczynność tarczycy oraz przewlekłe reumatoidalne zapalenie stawów, natomiast córka cierpiała na astmę i alergię, a syn na cukrzyę. Zachycona efektami tej diety kobieta zaczęła ją promować wśród innych ludzi mających podobne problemy.

victoria boutenko warsztaty

Victoria Boutenko warsztaty – stały się ogromną kopalnią wiedzy na temat surowej diety. Victoria opisuje w nich nie tylko swoje życie, ale i życie swojej rodziny. Przedstawia doświadczenia związane ze stosowaniem surowej diety oraz z poszukiwaniem leku odpowiedniego na choroby jej najbliższej rodziny.
Victoria Boutenko warsztaty – dotyczą nie tylko surowej diety, ale jednocześnie zachęcają do zmiany trybu życia wszystich zainteresowanych. Victoria namawia również, aby zmienić coś w swoim życiu w sferze duchowej.

You may also like...