Surowa zupa z bukietu warzyw i owoców

Każda kobieta dbająca o zdrowy i piękny wygląd, by utrzymać zgrabną i szczupłą sylwetkę, musi każdego dnia przeliczać skonsumowane kalorie. Może warto było zmienić nawyki żywieniowe i na stałe wprowadzić do naszego menu zdrowe, surowe jedenie? Coraz bardziej popularne stają się surowe zupy przyrządzane z bukietu warzyw oraz owoców.

surowa zupa

Rawfood – inaczej mówiąc jedzenie surowych potraw cieszy się coraz większą popularnością, zwłaszcza u tych kobiet, które nieustannie walczą ze zbędnymi kilogramami. Coraz więcej z nich preferuje, polecane powszechnie surowe zupy. Mogą one być wykonane ze zmiksowanych, rozmaitych owoców i warzyw.

surowe zupy

Surowa zupa może być przyrządzona z marchewki, dyni, cebuli, papryki i wielu innych smacznych warzyw. W menu surowego żywienia znajdują się też różnorodne przepisy zup owocowych. Surowa zupa jest nie tylko dietetyczna, ale zawiera szereg witamin oraz składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Jeśli się przyzwyczaimy do jej smaku, to surowa zupa z z czasem stanie się naszym ulubionym daniem, które będzie królować w naszym menu każdego dnia. A nasz organizm będzie mógł cieszyć się z porządnej dawki witamin i składników odżywczych.

 

You may also like...