Jonizator wody do domu

Czy wiedziałeś o tym, że możesz w zaciszu swojego domu wyprodukować wodę alkaliczną na własny użytek? Jonizacja wody to dzisiaj produkt dostępny w sklepie. Możesz zamówić jonizator wody wraz z montażem i regularnym serwisem. Jonizacja odbywa się dzięki procesowi elektrolizy, odkrytemu przez Michaela Faradaya. Dziś restrukturyzacja wody wykorzystywana jest do oddzielenia cząsteczek w taki sposób, by uzyskać wodę kwaśną i alkaliczną.

Dlaczego woda alkaliczna jest zbawienna dla zdrowia?

Woda alkaliczna, powstająca dzięki jonizacji wody, ma pH powyżej 7, co czyni ją przyjazną dla człowieka. Działa antybakteryjnie i nawilża organizm z większą skutecznością niż zwykła woda. Przyspiesza przemianę materii, wydzielanie antyoksydantów oraz uwalnianie toksyn. Hamuje procesy starzenia i neutralizuje wolne rodniki. Pozwala zachować w ciele równowagę kwasowo-zasadową, co utrudnione jest przez nasz tryb życia i spożywany pokarm.

Decydując się na prywatny jonizator wody w swoim domu, zapewniasz sobie i swoim domownikom stały dostęp do zdrowej i – uwaga – smacznej wody. Podczas naturalnej czynności, jaką jest zaspokojenie pragnienia i nawadnianie, dbasz o swoje zdrowie jeszcze lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

You may also like...