Jaka wyciskarka wolnoobrotowa jest najlepsza – wyciskarki do 600 złotych!

Warzywa i owoce są niezbędne do utrzymania organizmu w dobrej formie. Dostarczają one przede wszystkim cennych witamin i są doskonałym składnikiem diety, dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy. Kupowanie gotowych soków może być kosztowne, dlatego najlepiej jest zainwestować w dobrą wyciskarkę do soków i warzyw. Sprawdź, czym charakteryzuje się wyciskarka wolnoobrotowa i na co należy zwrócić szczególną uwagę podczas zakupów!

Wyciskarki wolnoobrotowe – zrobisz soki warzywne i owocowe!

Jeśli jesteś zainteresowany wyciskarką w przedziale cenowym do 600 złotych, musisz wiedzieć, że masz całkiem spory wybór! Robiąc zakupy zwróć uwagę na takie parametry jak:

  • moc urządzenia
  • łatwość czyszczenia
  • łatwy w obsłudze komin z popychaczem
  • cicha i szybka praca urządzenia
  • system chroniący przed kapaniem

Wyciskarki wolnoobrotowe do 600 zł, to między innymi:

  1. Eldom PJ400. Wyciskarka ta charakteryzuje się dużą mocą 400W, dzięki czemu pracuje niezwykle szybko, wydajnie i cicho. Jej niewątpliwą zaletą jest to, że może pracować niemalże non stop, bez konieczności żadnych przerw na czyszczenie. Ma również praktyczny, litrowy pojemnik na sok oraz funkcję zabezpieczającą przed kapaniem. Doskonała dla tych, którzy chcą schudnąć i zamierzają korzystać z urządzenia codziennie, a nie tylko okazjonalnie. Świeżo wyciskane soki z tego urządzenia są klarowne i naprawdę smaczne!
  2.  Łucznik AM-1800. Dzięki tej wyciskarce przygotujesz nie tylko soki warzywne i owocowe, ale też i różnego rodzaju sosy lub smoothie. To urządzenie sprawdzi się też, wtedy, kiedy masz małe dzieci – bez problemu zrobisz domowy mus z bananów, jabłek i marchwi. Łucznik AM-1800 ma niedużą moc 150W, ale został wyposażony w dwustopniowy system bezpieczeństwa. Kiedy urządzenie zaczyna się przegrzewać lub po prostu za długo pracuje, silnik sam się wyłącza.
  3. Zelmer ZJP1600B jest urządzeniem dla tych, którzy chcą wyciskać soki bez zbędnych przerw w pracy urządzenia. Zelmer umożliwia – wyciskanie odbywa się w sposób płynny. Wyciskarka ta ma moc na poziomie 1500W i do jej produkcji użyto bezpiecznych materiałów bez dodatków BPA.

Pełny ranking można znaleźć na zdrowesokowanie.com/wyciskarka-wolnoobrotowa-do-600zl

Soki z wyciskarki- jak długo zachowują trwałość?

Świeżo wyciskane soki z warzyw lub z owoców mogą w lodówce postać do dwóch dni. Gdy właśnie kupiłeś swoją pierwszą wyciskarkę, nie zapomnij też o akcesoriach takich, jak słoiki i szklane kubki z pokrywką. To ważne, ponieważ szkło jest na tyle neutralne, że nie wpływa w ogóle na walory smakowe takich soków. Plastik nie jest dobrym tworzywem do przechowywania soków – psują się one znacznie częściej niż w szkle.

sok-wyciskany-wyciskarka

Wyciskarki – na co zwrócić szczególną uwagę?

Wszystkie wyciskarki wolnoobrotowe do 600 zł powinny w razie awarii być naprawione. Jeśli gwarancja nie obejmuje naprawy, konieczne będzie dokupienie części. Podczas dokonywania zakupów, zapytaj sprzedawcy lub sprawdź osobiście, jak wygląda kwestia dostępności części na wymianę. Jeśli dowiesz się, że niektóre części są trudne do zdobycia lub ich koszt przewyższa niemalże cenę urządzenia, wówczas zdecyduj się na zakup innego modelu. W przypadku znanych marek i dużych producentów, takie sytuacje są rzadkością, nieco inaczej wygląda sprawa, w momencie zakupu urządzeń mało znanych producentów.

You may also like...